Hakkımızda

GKA Danışmanlık hizmetleri 2019’da Güvenka Group bünyesinde kurulmuştur. Amacımız, istek ve ihtiyaçlarınıza en uygun yatılı yardımcı, bahçıvan hasta bakıcı ve her türlü ofis, ev ortamında yardımcı olacak profesyonel çalışan adayları seçkin portföyümüzden yararlanarak sizlerle buluşturmak. GKA Danışmanlık hizmetleri yerli ve yabancı alanında uzman adayları da niteliklerine uygun işlere yerleştirir. Bu süreçte tüm adayların danışmanlık hizmetleri insan kaynaklarımız tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Misyonumuz

“Hizmet verdiğimiz, kurum veya kişilerin, ihtiyaç duyduğu personel istihdamı, oturma izni ve çalışma izni konularında mevzuata uygun ve güvenilir hizmet sunmak “

Vizyonumuz

“Sektörde Kaliteli ve güvenilir hizmet sunan alanında profesyonelleşmiş bir iş ağı kurmak.”

Yabancı Çalışma İzni

Çalışma izni alınmadan, yabancı uyruklu bir şahsın ülkemizde çalışması yasal olarak mümkün değildir. Çalışma izni başvurusu, uzmanlık gerektiren bir konudur. GKA Danışmanlık olarak çalışma izni başvurularında en kaliteli hizmeti sağlıyoruz.
Sizde çalışma izi başvurularınız için bize ulaşabilir, alanında deneyimli kadromuzdan detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yabancı İkamet İzni

Ülkemize giriş yapan ve ikamet izni almak isteyen yabancı uyrukluların başvuru işlemleri ikamet etme amaçlarına göre değişiklikler göstermektedir. Her türlü yabancı ikamet işlemleri için firmamızdan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Yabancı Personel Temini

Özellikle turizm alanında faaliyet gösteren firmalarımız için, Misafir İlişkileri Görevlisi, Resepsiyonist, İnfocu, Animatör, Dansçı, Masöz, Masör, Yabancı Dil Eğitmenleri , Stand Hostesleri v.b görevler için, vasıflı yabancı personel temin etmekteyiz. Çalışanın seçilmesi sürecinde firmalarımızın talep ettikleri özelliklere uygun  3 kişinin fotoğraflı C.V’lerini gönderiyor, C.V üzerinden seçimi yapılan kişilerle  iş mülakatı yaptırıp, olumlu sonuçlandığı taktirde çalışma izni ile ilgili süreci başlatıp, en kısa sürede sonuçlandırıyoruz.

Yabancı Ev Hizmetlisi Temini

Yabancı uyruklu Ev Hizmetlisi, dadı, hasta bakıcı ve yaşlı bakım elemanı temini konularında hizmet vermekteyiz. Tüm başvuru formları ve sözleşmeleri doldurarak dosya hazırlamayı uzman kadromuzla sizin adınıza biz yapıyoruz. Sizin tek yapmanız gereken, bizimle iletişime geçmek

Genel Sağlık Sigortası

Yabancı Uyrukluların,ikamet tezkeresi almak için yaptırmak zorunda oldukları genel sağlık sigortası için lütfen bizimle iletişime geçin.Sizin nasıl bir poliçeye ihtiyacınız olduğunu iyi biliyor ve sizin için en uygun fiyatlı teklifi oluşturuyoruz

Tercüme ve Noter İşlemleri

Çalışma izni başvuruları için gerekli olan (pasaport,diploma v.b)yeminli tercüme hizmetleri ile ilgili noter onay ve tercüme hizmetleri fiyat listemiz aşağıdaki gibi olup, diğer diller ve evraklar için lütfen teklif alınız.